2010 Yılında yayınlanan Halid Ziya Uşaklıgil'in eserinin ekranlara uyarlanan yapımı Aşk-ı Memnu dizisi bu akşam yeniden final bölümüyle ekranlara gelecek. Yıllar geçsede unutulmayan büyük bir heyecan ile yeniden izlenen Aşkı Memnu dizisinin yayınlandığı zamanlarda büyük ilgi görmesi üzerine yeniden ekranlara geliyor. Özellikle de hafızalara kazınan final bölümüyle.

2010 Yılında Kanal D'nin efsane dizisi Aşkı Memnu yıllarca verilen tekrar bölümleri ile büyük ilgi görüyor. Hafta içi her gün ekrana gelen Aşkı Memnu'nun finali bugün yapılacak. Dizi ekranlara geldiği günden bu yana gördüğü ilgi üzerine bugün bir kez daha izleyenleri ekran başına kilitleyecek olan Aşkı Memnu dizisinin finali heyecanla bekleniyor. Peki, 2020üAşkı Memnu finaliüsaat kaçta yayınlanacak?

Üzerinden yıllar geçmesine rağmen bugün Aşkı Memnu Kanal D ekranlarındaübir kez daha final yapıyor.üKanal D'nin fenomen dizisi Aşkı Memnu tekrar bölümleri ile bir kez daha izleyici karşısına çıktı. Hafta içi her gün yayınlanan Aşkı Memnu'nun finali bugün olacak.

KANAL D'nin FENOMEN DİZİSİ AŞKI MEMNU FİNALİ SAAT KAÇTA YAYINLANACAK?

2010 Yayınlanmaya başlayan ve hala etkisini sürdüren Aşkı Memnu bu senede hafta içi her gün ekrana geliyor. Aşkı Memnu 10.45'te yeni bölümü yayınlanacak.üAşkı Memnu finaliüise 22 Temmuz saat 20.00'de yeniden izleyicileri ile buluşacak.

FENOMEN DİZİ AŞKI MEMNU 79. BÖLÜM FİNAL

Sevilen fenomen dizi Aşk-ı Memnu, merakla beklenen muhteşem finaliyle ekranlara bir kez daha veda ediyor. Dizinin son bölümü Matmazel’in Adnan Bey’e “daha fazla sessiz kalamayacağım” cümlesiyle her şeyi itirafa hazırlandığı anın 24 saat öncesiyle başlayacak.

Nihal veüBehlül’ün düğün gününden bir sabah önce,üBihter, koruda gizli bir buluşmanın telaşını yaşamaktadır. Behlül onu aramış ve koruya çağırmıştır. Bihter herkesten gizli, Behlül’le koruda buluşur.

Aynı dakikalarda, Nihal tarafından evden kovulan Matmazel, Beşir’in giderek kötüleştiğiniühaberüalmış ve onu herkesten gizli ziyaret etmek için yalının üst kapısını kullanmak üzere korunun sokağa açılan kapısına gelmiştir.
Taksiden indiğinde, Behlül’ün arabasını görür. Behlül’ün düğünden önceki haftayı yeni teknesinde geçirdiğini, mutfak takımından öğrendiği için, Behlül’ün arka kapıdan eve ziyaretinin şüpheleriyle koruya adım atar ve birkaç dakika sonra Behlül ve Bihter’i görür. Bu andan itibaren herkesin hayatında dönüm noktası olacak bir süreç başlar.

Editör: TUNAHAN ERTAN