Beyazıt Öztürk Evleniyor mu? Ayla Çelik, olay yaratan “Bağdat” şarkısında düet yaptığı Beyazıt Öztürk’le arasında bir aşkın doğduğu yönündeki iddialar karşısında suskunluğunu bozdu.

Beyazıt Öztürk Evleniyor mu? Şarkıcı, “Beyaz Show”un 20. yıl kutlamasında Öztürk’le çektirdiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşmasıyla alevlenen dedikoduların gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Beyazıt Öztürk Evleniyor Mu? Beyazıt Öztürk'ün Yeni Aşkı Kim?
Beyazıt Öztürk Evleniyor mu, Beyazıt Öztürk'ün Yeni Aşkı Kim, Beyazıt Öztürk ve Yeni Sevgilisi, Yeni Sevgilisi Kim, Aşk Dedikoduları, Ayla Çelik, Beyazıt Öztürk Kimdir, Beyazıt Öztürk'ün Yeni Aşkı, Magazin

Önceki gün Zorlu Center’ın yaza merhaba partisi kapsamında verdiği konser öncesi konuyla ilgili soruları yanıtlayan Çelik şöyle dedi: “Beyaz benim iyi arkadaşım, canım ciğerim. Evet birüdüetüyaptık, yine yapabiliriz. Selfie çektik, yine çekebiliriz. Ancak buüaşküyaşadığımız anlamına gelmez” dedi

Beyazıt Öztürk Evleniyor mu?

Beyazıt Öztürk'ün yeni aşkı kim? O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapan Hadise, Beyazıt Öztürk'le çıkan aşk dedikodularına önceki akşam bir alışveriş merkezinden çıkarken son noktayı koydu. Hadise, "Güzel anlar yaşıyoruz, eğleniyoruz böyle bir şey olsa söylerim" dedi.

Beyazıt Öztürk ve Hadise Aşkı İçin Ne Söylendi?

Ünlü şarkıcıüHadiseO Ses Türkiye'de birlikte jüri üyeliği yaptığıüBeyazıt Öztürküile aşk dedikodularına son noktayı koydu. Şarkıcı, aşk iddiaları için "Beni Murat'la da yazdınız şimdi de Beyaz'la. Böyle bir şey olsa söylerim." dedi.

"ÖYLE BİR ŞEY OLSA ANLARSINIZ"

Beyazıt Öztürk ve yeni sevgilisi kim. O Ses Türkiye'de jüri olan Hadise ve Beyaz'ın samimiyeti aşk dedikodularına yol açmıştı. Uçankuş'unühaberine göre, Hadise, Beyazıt Öztürk ile hakkında çıkan aşk iddialarına da son noktayı koydu. Bir AVM'den çıkarkenümagazinümuhabirlerinin sorularını yanıtlayan Hadise, Beyazıt Öztürk ile hakkında çıkan aşk iddialarıyla ilgili de şöyle konuştu: 'Yok hayır öyle bir şey yok arkadaşlar. Öyle bir şey olsa anlarsınız.

"GÜZEL ANLAR YAŞIYORUZ, EĞLENİYORUZ"

Yıllardır beni Murat Boz ile yazdınız şimdi Beyaz gelince onunla yazdınız. Güzel anlar yaşıyoruz, eğleniyoruz. İster istemez böyle şakalar çıkıyor. Öyle bir şey olsa gerçekten söylerim"

ACUN'UN VİDEOSU KAFALARI KARIŞTIRMIŞTI

TV8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye, tüm hızıyla çekimlerine devam ederken Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından yayınladığı bir video ortalığı fena karıştırdı. Hadise ile Beyazıt Öztürk'ün yakınlaştığı anların kaydedildiği görüntü, 'Ufukta yeni bir aşk mı var?' sorusunu akıllara getirdi.

Beyazıt Öztürk Evleniyor mu, Beyazıt Öztürk'ün Yeni Aşkı Kim, Beyazıt Öztürk ve Yeni Sevgilisi, Yeni Sevgilisi Kim, Aşk Dedikoduları, Ayla Çelik, Beyazıt Öztürk Kimdir, Beyazıt Öztürk'ün Yeni Aşkı, Magazin

Editör: TUNAHAN ERTAN