BEYBLADE BURST Hileli Apk indir
BEYBLADE BURST Hileli Apk indir

Beyblade Burst v9.3.1 PARA HİLELİ APK, kıyasıya mücadele, macera ve aksiyon türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Hasbro Inc stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Beyblade ile bulunduğunuz arenada rakiplerinizle çarpışmak ve kazanmaktır. Beyblade Burst içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm arenaları, Beyblade parçalarının kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir yan ürünleri kullanabilirsiniz. Kendi Beyblade tasarımlarınızı yapabileceğiniz editör, dünyanın dört bir yanından oyuncu, karmaşık arenalar ve dahası sizleri bekliyor. Beyblade Burst v9.3.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. BEYBLADE BURST app Play Store’da 460.000’den fazla indirilmiştir.

TIKLA İNDİR

KURULUMU

  • Beyblade Burst v9.3.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
  • Beyblade Burst 9.3.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.
  • Beyblade Burst 9.3.1 hile apk : oyun içindeki arena ve malzemelerin kilidi açıktır.
  • Beyblade Burst 9.3.1 beyblade hile apk : oyun içinde markete her girip-çıkışta yeni bir beyblade satın alabilirsiniz, 7 gün beklemeniz gerekmez.

NOT :ükurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 :ücloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)
Bilgilendirme 2 :üBazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Editör: TUNAHAN ERTAN