Breatify Ağız Koku Giderici
Breatify Ağız Koku Giderici

Breatify Ağız Koku Giderici Yorumları yazımıza hoşgeldiniz. 4-6 adet breatify kullanıldığında kalıcı etkisi görülecektir, İlk kullanımda ferah tat bırakır, düzenli kullanımda ağız kokusunu maskelemez kalıcı olarak yok eder. Günde minimum 3 damla kullanılması tavsiye edilmektedir. Ağız içinde gargara yaptıktan sonra yutmadan tükürerek uygulayabilirsiniz.

BreatifyüAğız Kokusu Önleyici Damla Özellikleri

  • Doğal içeriğe sahip Breatify ağzınızdaki mikroplara ve zararlı bakterilere direkt etki ederek ağız kokunuzun giderilmesi konusunda en büyük yardımcınız olacak.
  • Breatify kullanarak ağız kokusu kalıcı olarak yok edebilirsiniz.%100 doğal yağ bazlı özel formülüyle ağız kokusundan kurtulmaya yardımcı olur.
  • Breatify Damla içeriğinde bulunan okaliptus ve bitki özleri sayesinde kronikleşmiş ağız kokusu üzerinde kalıcı etki sağlar.
  • Ağzınızın daha taze ve ferah bir nefese sahip olmasını, breatify ile sağlayabilirsiniz. Etkisi kanıtlanmış ve doğal içeriğe sahip Breatify, yeni geliştirilen formülü sayesinde ağız kokusunu giderme mücadelenizde en büyük yardımcınız olacak.

BreatifyüAğız Kokusu Önleyici Damla Kullanımı

Breatify ağız kokusunuüyaşayan herkes için sorunsuzca kullanılabilir. 1 adetüBreatifyü%100 doğal yağ bazlı serum 1 aylık kullanım içindir. Günde minimum 3 damla kullanılması tavsiye edilmektedir. Ağız içinde gargara yaptıktan sonra yutmadan tükürerek uygulayabilirsiniz. Kadın ve erkek kullanımı için uygundur. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Breatify Ağız Kokusu Önleyici Yorumları

Bana beyaz şişe geldi ve su gibi . Bi işe yaradığını düşünmüyorum . Boşuna para vermeyin.

Kokulu, yağ kıvamında, etkisi çok uzun süreli değil maalesef

Maalesef hiç bir işe yaramıyor denemek için bile zaman ve para kaybı

Kalıcı bir çözüm sunmuyor..nane aromalı tadı ve kokusu var..gün içinde size birkaç saatte olsa konfor sağlar..

Gerçekten ferah bir nefes sağlıyor, çok güzel bir ürün, tavsiye ederim

hiç bir işe yaramıyor almayın boyutu çok küçük ve sürekli kullanılacak gibi değil kokusu mide bulandırıcı ve boğazı yakıyo

Editör: TUNAHAN ERTAN