Negatif güç kavramına inananlardan mısınız bilmiyoruz ancak bu cins güçlerin olduğunu düşünenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çok. Pekala bu fikre sahip olanlara nazaran, meskende negatif güç olup olmadığını anlamanın kolay bir yolunun bir bardak sudan geçtiğini söylesek?

Birtakım bölümlere nazaran yaşadığımız yerlere belirli güçler göndeririz.

Bilhassa meskenlerimiz, tam bir güç çorbasıdır. Fikirlerimiz, hislerimiz ve hislerimiz farklı tiplerde güçler oluşturur ve öteki güçleri de kendilerine çekerler. Ayrıyeten meskene giren öteki beşerler da konuta müspet yahut negatif güçlerini getirebilirler.

Bu negatif güçlerin ruh halimizi ve moralimizi etkilediği düşünülür.

Biriken negatif güçler sonucunda karamsar kanılara sahip olabilir, daima bir gerilim halinde olabilirsiniz. Daha berbatı bu güçler meskeninize yerleştiğinde bir nevi her yere siner, çıkarılmadığı sürece de o denli kalır.

Bu negatif güçler hayatınızın her alanına tesir etme gücüne sahip.

Bağlantılarınızda problemlere neden olabilir, geçimsiz biri haline dönüşmenize sebep verebilir, yanlış kararlar almanızın önünü açabilir. Sonucunda de gergin, yorgun ve kırılgan hissedebilirsiniz; hatta ömür sevincinizi bile kaybedebilirsiniz. Bu nedenle konuttaki negatif enerjiyi sistemli olarak ortadan kaldırmak kıymetli bir tedbir.

Gelelim negatif enerjiyi nasıl tespit edeceğinize.

Bu bahis üzerinde çalışmaları olan Marina Bravo'ya nazaran yapmanız gereken kolay. Şeffaf olan rastgele bir bardağı alıyor  ve bardağın 3'te birini dolduracak kadar deniz tuzu ekliyorsunuz. Sonra kalan boşluğun yarısına evvel su, başka yarısına ise beyaz sirke ekliyorsunuz.

Karışım hazır olduktan sonra tek yapmanız gereken negatif güç olduğunu düşündüğünüz odaya bardağı koymak.

Burada dikkat edilmesi gereken şey bardağı zımnî bir noktaya koymak ve bir gün boyunca bekletmek, bardağın bu mühlet boyunca hiç oynatılmaması gerek. 24 saat sonunda bardağı denetim ediyorsunuz, şayet tıpkı bıraktığınız üzereyse odada negatif güç yok demektir.

Bunun dışında şayet bardakta baloncuk yahut diğer bir oluşum görüyorsanız, odada negatif güç var demektir.

Bu durumda yapmanız gerekense, bardağı bıraktığınız üzere bulana dek her gün birebir süreci yeni karışımla uygulamak. Karışım, negatif enerjiyi kendisine çekerek bir ölçü temizleyecektir. Bardaktaki eski karışımı da meskenin dışına dökmeniz daha yararlı olacaktır.

Özetle negatif güce inanıyorsanız, bu tıp güçlerin var olduğunu düşünenlerin uyguladığı bu usulü uygulamanız faydanıza olabilir.

Editör: TUNAHAN ERTAN