Bursa'da inin uzaklaştırma kararı aldırdığı koca, şüphe üzerine evine gitti. Burada karısını başka bir erkekle bulan adam önce şahısları darbetti sonra da boğazına bıçak dayayıp intihara kalkıştı.

Bursa'da eşinin 2 gün önce kendisi için evden uzaklaşma kararı aldırdığı adam, eve geldiğinde gördüğü manzara karşısında şok oldu. Evde eşini başka bir erkekle bulan adam ikisini de feci şekilde darbedip elindeki bıçağı boğazına dayayarak intihara kalkıştı.

KARISINI BAŞKA BİRİYLE BASTI

Darp ve intihara teşebbüs olayı, dün akşam 21.00 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi İbrahimpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. 49 yaşındaki Reşat Ç. için 2 gün önce eşi Işıl Ç.'nin (38) şikayetiyle uzaklaştırma kararı verildi. Ancak Reşat Ç. eşinin kendisini aldattığı düşüncesiyle Kocaçınar sokak üzerindeki evine geldi. Reşat Ç. içeri girdiğinde gördüğü manzara karşısında büyük şok yaşadı. Eşi Işıl Ç. ile O.S. (42) isimli kişiyi evde gören Reşat Ç. çılgına döndü.

ÖNCE DÖVDÜ SONRA İNTİHARA KALKIŞTI

Eşinin başını aynaya vurup darp eden, O.S'yi de feci şekilde döven Reşat Ç. daha sonra bıçağı boğazına dayayarak intihara kalkıştı. Reşat Ç. polis ekiplerince etkisiz hale getirildi. Işıl Ç. tedavisi için Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken O.S. ve Reşat Ç. gözaltına alınarak Çarşı Polis Merkezi'ne götürüldü. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Editör: TUNAHAN ERTAN