Kırşehir'de, kasten adam yaralamadan tutuklanan adamın sağlık kontrolünden geçtiği hastanenin önünde kızıyla yaşadığı diyalog dikkat çekti. Kızının, "Bunlar da düzelecek" diye seslendiği babası, "Düzelmezse düzelmesin işi yarım yaptık, tam yapamadık ki" diye cevap verdi.

Kırşehir'de arkadaşını yaraladıktan sonra adli mercilerce tutuklanan baba ile kızının hastane önündeki ilginç diyaloğu kameralara yansıdı. Kızının, "Bunlar da düzelecek" diye seslendiği babası, "Düzelmezse düzelmesin işi yarım yaptık tam yapamadık ki" diye cevap verdi.

Kırşehir'in Kaman ilçesi Hacıpınar Mahallesi'nde meydana gelen olayda, T.A ile arkadaşı A.O. tartışmış, tartışmanın büyümesiyle yanında bulunan silahıyla arkadaşını yaralamıştı. Olayın etkisiyle sinir krizi geçiren T.A'nın elindeki silahla daha sonra kendini de yaraladığı iddia edilmişti. Zanlı hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. "Kasten yaralama" suçundan tedavisi yapıldıktan sonra adli mercilere sevk edilen T.A. sağlık kontrolünden geçtiği Kaman Devlet Hastanesi önünde kendisini bekleyen kızı ile ilginç diyaloğa girdi.

"BUNLAR DA DÜZELECEK"

Kızının "Bunlar da düzelecek" diye seslendiği babası T.A. "Düzelmezse düzelmesin işi yarım yaptık tam yapamadık ki" diye cevap verdi.

Editör: TUNAHAN ERTAN