Gülbin Tosun kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı kanallarda görev yapan sunucu ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gülbin Tosun’dan söz edeceğiz.

FOX TV Spikeri Gülbin Tosun Kimdir
FOX TV Spikeri Gülbin Tosun Kimdir

Gülbin Tosun Kimdir?

  • Sunucu.

8 Kasım 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gülbin Tosun, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır. 43 yaşındaki başarılı sunucu Gülbin Tosun, çeşitli kanallarda spikerlik ve sunuculuk yapmıştır. Spikerlik kariyerine 2005 yılında SKY TURK ekranlarında başlayan Gülbin Tosun, bu kanal bünyesinde 4 yıl çalışmıştır. Daha sonra ise Şubat 2010 tarihinde FOX TV‘ye transfer olan Gülbin Tosun, bu tarihten itibaren FOX TV bünyesinde spikerlik yapmaya devam etmektedir.

Başarılı ve güzel sunucu, spiker Gülbin Tosun, 1.63 boyundadır ve 55 kilodur. Kahverengi gözlü güzel spiker ayrıca oğlak burcudur. Atıf Ünaldı ile 2011 dünya evine girmiş 2013 yılında da ayrılmışlardır. Gülbin Tosun, Instagram üzerinde de aktif olarak paylaşımlar yapmaya devam etmektedir. Tosun’un bu platform üzerinde 30 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Kendisi hakkında daha çok Ali Onur Tosun ve hamile mi, estetiği var mı gibi sorular sorulmaktadır. Gülbin Tosun ile ilgili merak edilen aslen nereli, annesi babası kim, kardeşleri var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gülbin Tosun ile İlgili Aramalar

Google’da Gülbin Tosun ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gülbin Tosun Instagram Ali Onur Tosun Gülbin Tosun Ali Onur Tosun kardeşi Gülbin Tosun estetik Ali Onur Tosun vikipedi Gülbin Tosun Hamile mi Gülbin Tosun ali Onur Tosun akrabamı Gülbin Tosun hamile

Editör: TUNAHAN ERTAN