Grim Soul Dark Fantasy Survival v3.1.2 EŞYA HİLELİ APK, macera, açık dünya ve hayatta kalma türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını KEFIR stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz kaos ortamında kendi yaşam alanınızı inşa etmek, yaratıklarla savaşmak ve görevleri tamamlamaktır.

Mega Hileli Grim Soul Dark Fantasy Survival
Mega Hileli Grim Soul Dark Fantasy Survival

Mega Hileli Grim Soul Dark Fantasy Survival MOD APK

Grim Soul Dark Fantasy Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani bedava craft hileli, split hileli, tüm eşyaların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz eşyaları kolayca üretip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, onlarca ekipman, ulaşmanız gereken bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Grim Soul Dark Fantasy Survival v3.1.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Grim Soul Dark Fantasy Survival Play Store’da 480.000’den fazla indirilmiştir.

Bilgilendirme :üdaha öncede hileli olarak oynuyorsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, eski hileli oyunu silmeden yeni sürüm hileli apk dosyasını kurun. ERTANHABER

UYARI :üoyun içinde craft ettiğiniz eşyalar üzerinizde görünmezse, eski eşyanızı giyin ve görünmeyen ürünü ekipmanı silin yoksa oyununuz bozulur. Baştan başlamak zorunda kalırsınız.

Mega Hileli Grim Soul Dark Fantasy Survival MOD APK

KURULUMU

Grim Soul Dark Fantasy Survival v3.1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 3.1.2 para hile apk : artık para hilesi olmuyor.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 3.1.2 craft hile apk : oyun içinde eşyaları istediğiniz gibi craft edebilirsiniz, malzeme gerekmez.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 3.1.2 eşya dayanıklılığı hile apk : oyun içinde kullandınız ekipmanlar her zaman sağlam kalır.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 3.1.2 split hile apk : oyun içinde split yaparak eşyalarınızı çoğaltabilirsiniz.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 3.1.2 haritada hareket hile apk : oyunda etkinliklerin çıkmasını önlediği için kaldırdım, artık çalışmıyor.

Editör: TUNAHAN ERTAN