'Deliha' filminin setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen oyuncu çift Gupse Özay (38) ile Barış Arduç (34), iki yıl önce Çeşme'de nikah masasına oturmuştu. Mutlu birliktelikleri süren Özay-Arduç çiftinden güzel oyuncu, geçtiğimiz mayıs ayında gazeteci Ömür Sabuncuoğlu'nun Instagram'da yaptığı "Teyze oluyorum. Az önce Gupse ile konuştum. Altı aylık hamile ve çok iyiler" şeklindeki paylaşımı kendi hesabından yayınlayarak, hayranlarına bebek haberini duyurmuştu. BEBEĞİNİN CİNSİYETİNİ BÖYLE AÇIKLADI Özay, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bebeğinin cinsiyetini de açıklamıştı. Evde olduğu süreçte boş durmadığını belirten oyuncu, "Yoksun da yoksun deyip duruyorsunuz. İki film, bir animasyon bir de dizi yazdım. Boş durmadık yani. Ama önce bu küçük kız doğsun. Öptüm çok" ifadelerini kullanmıştı.
BEBEK GÖRÜNDÜ

Barış Arduç'la her yaz olduğu gibi birlikte Alaçatı'da tatil yapan Gupse Özay'dan yeni fotoğraf gelmişti. Melikşah Altuntaş ve Esra Ruşan ile vakit geçirdikten sonra dostlarıyla objektif karşısına geçen ünlü oyuncunun karnının iyice belirginleştiği görülmüştü.

GUPSE'DEN YENİ PAYLAŞIM Şimdilerde doğum için gün sayan Gupse Özay, birkaç hafta önce yeni tatil pozlarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Karnı burnunda hali dikkat çeken güzel oyuncunun pozları büyük ilgi görmüştü. İlk kez enn olacak olan oyucunun büyüyen karnı dikkat çekmişti.

"ABLACILIK..."

Kız bebek bekleyen çiftten Özay, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Heyecanı gün geçtikçe büyüyen ünlü oyuncu, önceki gün objektif karşısına geçti. Köpeğiyle birlikte poz veren Gupse Özay, bu kareyi, "Ablacılık..." notuyla sosyal medya hesabından yayınladı.

Doğum için gün sayan Gupse Özay'ın paylaşımı takipçilerinden oldukça ilgi gördü. Özay'a binlerce beğeni ve yorum geldi.

Editör: TUNAHAN ERTAN