Hiko baba bıçaklandı Diyarbakır’da sokakta yaşayan Hikmet Ulucan adlı zihinsel engelli genci bıçaklayan kimliği belirsiz kişi veya kişiler, genci ölüme terk etti.

Hiko baba bıçaklandı, Diyarbakır’da sokakta yaşayan Hikmet Ulucan adlı zihinsel engelli genci bıçaklayan kimliği belirsiz kişi veya kişiler, genci ölüme terk etti.

https://www.youtube.com/watch?v=dmd84DilUw4

Hiko Baba bıçaklandı
Hiko Baba bıçaklandı

Diyarbakır’da Hiko lakabı ile tanınan zihinsel engelli Hikmet Ulucan adlı genç uyuşturucu bağımlısı olduğu sanılan kişi veya kişilerce dövüldükten sonra vücudunun farklı yerlerinden bıçaklandı. Darp edilip bıçaklandıktan sonra terk edilen Ulucan'ı vatandaşlar buldu. Vatandaşlar tarafından bitkin ve terk edilmiş halde bulunan Hiko, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Artı Gerçek’in haberine göre; hastanede tedavisi tamamlanan Hiko’nun hayati tehlikesinin olmadığı belirtilirken polisler sorumluların yakalanması için çalışma başlattı.

Hiko Baba Kimdir?

Bir diğer deyişle Diyarbakır'ın Hiko'su... Hiko baba Diyarbakır'da yaşamaktadır. Hiko Baba adıyla bilinen, asıl adı hikmet ulucan olan ve nörolojik hastalıklarla mücadele eden genç.(Hiko Baba kimdir) (Hikmet Reis kimdir) (hiko abi kimdir) (hikmet abi kimdir)

Hiko Babanın hastalığı nedir?

Mikrosefaliübebeğin baş çevresinin büyük ya da olması gerekenden küçük olması sonucu ortaya çıkan bir nörolojik hastalıktır. Anne karnında yeterli büyümeyi sağlayamayan bebeklerin doğum sonrası kontrollerde fark edilmesiyle ortaya çıkmaktadır.

"Hiko abimiz ise diyarbakır'da yaşayan, yerel halkın sevip bağrına bastığı renkli, hafif kırık bi abimiz."

Yaşı hakkında internette net bilgiler olmamasına rağmen bazı videolarda Hiko Baba’nın 30 veya 35’li yaşlarda olabileceği ifade ediliyor.

MİKROSEFALİ HASTALIĞI NEDİR?

Mikrosefali bebeğin baş çevresinin büyük ya da olması gerekenden küçük olması sonucu ortaya çıkan bir nörolojik hastalıktır. Anne karnında yeterli büyümeyi sağlayamayan bebeklerin doğum sonrası kontrollerde fark edilmesiyle ortaya çıkmaktadır. hiko baba hastalığı nedir

"Diyarbakırlıların yakından tanıdığı, kentin sevilen simalarından zihinsel engelli Hikmet Ulucan (Hiko), kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin saldırısına uğradı. Vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanan Hiko, yaralı halde ölüme terk edildi. Duyarlı bir yurttaş tarafından hastaneye kaldırılan Hikmet Ulucan’ın yüzü ve elindeki yaralara dikiş atıldı. Hiko, tedavisinin ardından taburcu edilirken, saldırı sosyal medyada büyük tepki çekti."

EKŞİ SÖZLÜK:
15.11.2020 02:41ümasterful booter Kendisine yapılan işkenceler halkımızın ne kadar merhametsiz yetiştiğinin açık bir göstergesidir. hayvan, engelli, kadın, hasta, güçsüz karşımıza ne çıkarsa her türlü zalimliğe maruz kalıyor maalesef.

Editör: TUNAHAN ERTAN