İlerleyen teknoloji ile ameliyatsız yağ yakmak mümkün. Hollywood starlarına uygulanan, inceltip yağ atabilen aynı zamanda sıkılaştırıp kas oluşumunu sağlayan bir yöntem olan Tesla Slim hakkında bilgi veren Zayıflama ve Kozmotoloji Uzmanı Meltem Şarkışlalı, 27 günde sonuç veren yöntemi İstanbul'da uyguladıklarını söyledi.

İlerleyen teknoloji ile ameliyetsız yağ yakmanın mümkün. Hollywood starlarına uygulanan, inceltip yağ atabilen aynı zamanda sıkılaştırıp kas oluşumunu sağlayan bir yöntem olan Tesla Slim hakkında bilgi veren Zayıflama ve kozmotoloji uzmanı Meltem Şarkışlalı, 27 günde sonuç veren yöntemi İstanbul'da uyguladıklarını söyledi.

2 seansta popo kaldıran kollarda ve bacaklarda incelme ve sıkılaşma sağlayan Tesla slim sonuçları olumlu bulundu. Özellikle spor yapamayan hareket edemeyenler için yüz güldürücü sonuçlar veren Tesla yöntemi ağrısız iki seansta incelme ve sıkılaşma sağlıyor. Ünlüler başta olmak üzere sağlığı için zayıflamak isteyenlerin başvurduğu bu yöntem ilgi görüyor.

"GERİ DÖNÜŞLER MEMNUNİYET VERİCİ"

Zayıflama ve Kozmotoloji Uzmanı Meltem Şarkışlalı, diyetisyen ekibi ile birlikte uyguladıkları Tesla Slim yöntemi hakkında konuştu. Şarkışlalı, kilo veren kişilerde sarkma ve gevşeme problemleriyle karşı karşıya kaldıklarını ifade ederek Tesla Slim ile hem incelmenin hem de sıkılaşmanın kısa sürede sağlandığına dikkat çekti. Bu konuda geri dönüşlerin de memnuniyet verici olduğunu dile getirdi.

İŞTAH KAPANIYOR, TATLI KRİZLERİ SON BULUYOR

Ayrıca Tesla Slim yöntemi içerisinde; elektro manyetik dalgalarla yağ atılımı gerçekleştirirken , derideki sıkılaşma ve kas sistemi desteklenebiliyor. Özel bir seansla da kodlama yapılarak kişideki iştah ve tatlı krizi dengelenebiliyor.

27 GÜNDE ULAŞILAN MUHTEŞEM SONUÇ

Zayıflama ve Kozmotoloji Uzmanı Meltem Şarkışlalı Tesla Slim'in kilo veremediği için üzülen ve hareket edemeyenler için uygulandığını belirterek "Zamanla yer çekiminin de etkisiyle vücudumuzda sarkmalar, eski formunu kaybeden ve kas zayıflığı görülen bölgeler olabiliyor. Tesla Slim yöntemiyle bu bölgelerde toparlanmalar ve aynı zamanda yağ yakımı da sağlanmış olabiliyor. Ayrıca zaman problemi olmadan, ağır yorgunluk çekmeden bölgesel olarak da incelme ve kas uyarımı sağlanabiliyor. Bu bahsettiklerimiz Tesla Slim sayesinde 27 gün içerisinde gerçekleşiyor" dedi.

NASIL ULAŞIRIM?

Şarkışlalı sağlıklı ve kusursuz bir fiziğe sahip olmak isteyenleri Şişli ve Ataşehir'deki şubelerine davet ederek, "Bilindiği üzere Türkiye'de son teknoloji ürünler ile danışanlarımıza hizmet vermekteyiz. Bu yöntemi de şimdi Şişli ve Ataşehir şubelerimizde uyguluyoruz. Telefon ve instagram hesaplarımızdan detaylı bilgi almak ve ön rezervasyon yaptırmak da mümkün. Ataşehir şubesine ulaşmak isteyenler0 533 402 96 69, Mecidiyeköy şubesine ulaşmak isteyenler de 0 533 660 39 93 numaralı telefonları arayabilir. Öte yandan resmi instagram hesabım olan "@meltemsarkislalis" ve Mels Slim Light instagram hesabı olan "@melsslimlight" üzerinden de merak edilenleri yanıtlamaktayız" dedi.

Editör: TUNAHAN ERTAN