Türkiye’nin ve hatta Avrupa’nın en büyük ve en kaliteli beyaz eşya üreticilerinden birisi olan Beko, her bir cihaz ile teknolojiyi bir adım daha ileriye taşıyor. Mekanik ve dijital teknolojiyi çok başarılı bir şekilde bir araya getiren Beko’nun ürettiği çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşya ürünlerinin yanı sıra kombi cihazları da yaygın olarak kullanılıyor. Bu denli yaygın kullanımın söz konusu olduğu şehirlerden birisi de İzmir’dir. Beko markasının kullanımının çok yoğun olduğu şehirde profesyonel Karşıyaka Beko Servisi hizmetleri ile eş değer kalitede çözümler sağlanıyor. Yaşam alanlarında en sık şekilde kullanılan elektronik ürünler olan beyaz eşya ürünleri ve kombiler için her zaman Beko teknolojisine uyumlu altyapı ile çözümler sağlanıyor.

İzmir Yerinde Servis Hizmeti

Servis uygulamalarında zaman en temel olgulardan birisidir. Özellikle de çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve kombi gibi yaşam alanlarında gün boyunca yoğun olarak cihazların arızasının en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulması gerekir. Cihazların tamamen kullanılamayacak veya tam performanslı kullanılamayacak durumda olması yaşam alanlarında çok ciddi gecikmelere neden olur. Bu yüzden beyaz eşya ve kombi gibi Beko cihazlarının onarım işlemleri için yerinde servis müdahaleleri gerçekleştiriliyor.

Bornova Beko Servisi hizmetleri çerçevesinde cihazların yerinden alınarak, servise getirilmesi gibi gereksiz zaman kayıplarına yol açabilecek durumlara mahal verilmiyor. Tam donanımlı servis araçları ile Beko markalı cihazlarda görülebilecek tüm arızalanmalar için gerekli olan müdahaleler adresinde gerçekleştirilir. Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan bu hizmet anlayışıyla artık Beko arızalarının herkes için ciddi bir problem haline dönüşmesinin de önüne geçilmiş oluyor.

Hızlı Beko Servis Hizmeti

Kombide veya beyaz eşya cihazlarında teknik bir problem söz konusu olduğunda, bunun en hızlı şekilde çözüme kavuşturulması büyük ehemmiyet taşır. Herhangi bir şekilde yaşanacak gecikmeler, yaşam alanında çok ciddi sıkıntılara ve aksamalara neden olur. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalınmaması adına İzmir Beko Servisi merkezi tarafından ilçe genelinde mobil ekipler ile faaliyet gösteriliyor. Tüketiciden gelen Beko beyaz eşya ve kombi arıza bildirimleri için adrese en yakın lokasyonda bulunan tam donanımlı gezici servis ekipleri yönlendiriliyor. Böylelikle servis aracının gelmesini günlerce ve hatta haflarca beklemek gibi bir durum ile karşı karşıya kalınmasının önüne geçiliyor. Uluslararası beyaz eşya servis hizmetlerine uygun kriterlerde sağlanan bu servis hizmetlerinden Çiğli’de yararlanmak için 7 gün 24 saat kesintisiz müşteri hizmetleri numaralarından başvuru gerçekleştirilebiliyor.

Editör: TUNAHAN ERTAN