Beykoz'da kamp yapan bir grup, arkadaşları Cengiz Demir'in kayalıklar üzerinde hareketsiz durduğunu görünce ekiplere haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, kayalıklarda olan Demir'in öldüğünü tespit etti. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Beykoz'da kamp yapan bir grupta bulunan Cengiz Demir (28), kayalıkların üstünde ölü bulundu. Arkadaşlarının ihbarı üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

BeykozüRiva'da dün gece arkadaşları ile kampa giden Cengiz Demir isimli gencin sabah saatlerinde denizden cansız bedeni çıkartıldı. Şahsın arkadaşları sabah uyandıklarında arkadaşlarını yanlarında göremeyince aramaya başladı. Cengiz Demir isimli gencin denizde hareketsiz bir şekilde yattığını gören arkadaşları polis ekiplerini arayarak ihbarda bulundu.

AKŞAMDAN BERİ GÖRÜLMEMİŞ

Hayatını kaybeden gencin Cengiz Demir isimli kişinin, dün akşam kamp alanına arkadaşlarıyla birlikte geldiği ve saat 22.00'dan sonra bir daha görülmediği öğrenildi.

Sağlık ekipleri, şahsın hayatını kaybettiğini belirlerken, itfaiye ekipleri de cenazeyi bulunduğu kayalıktan alma çalışması başlattı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Editör: TUNAHAN ERTAN