Serveti ve özel hayatıyla sadece kendi ülkesinde değil, dünya çapında da en çok konuşulan isimlerden olan Kylie Jenner, sosyal medyada en çok dikkat çeken ünlülerden biri. Paylaşımlarıyla adından söz ettiren ve hayranlarından binlerce yorum alan Jenner, geçtiğimiz haftlarda eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Travis Scott'tan bir kız bir erkek iki çocuğu olan ünlü isim, geçtiğimiz aylarda yaptığı 'özel jet' paylaşımıyla tepki çekmişti.

Yayınladığı fotoğrafta 31 yaşındaki sevgilisi Scott ve kızları Stormi, iki tane özel jetin arasında birbirlerine sarılırken görülen Jenner, her ikisinin de özel jetlerini kast ederek, "Seninkini mi almak istiyorsun benimkini mi?" diye yazmıştı.

39 DAKİKA SÜRECEK ARABA YOLCULUĞU İÇİN JETİNİ KULLANDI

Kendisini 'çevreci dostu' olarak tanımlayan ve daha önce kasırga ve orman yangını mağdurlarını desteklemek için bağış yapan Jenner'ın, arabayla sadece 39 dakika sürecek bir yolculuk için 72 milyon dolarlık özel jetini kullanması ve yolculuğu 17 dakikada tamamlaması da bu gönderiye dair dikkat çeken detaylar arasında yer almıştı.

"İNSANLARDAN KOPUK" Tepkilerden sonra Kylie, 4 yaşındaki kızı Stormi ve yeğenleri Chicago ve True ile Target mağazasında alışveriş yaptığı bir TikTok videosu yayınlamıştı. Ancak bu hareketi de sosyal medyada ters teperek, ünlü ismin 'insanlardan kopuk' ve 'alt sınıfa hitap etmeye çabasında' olduğunu söyleyen yorumlarla karşılanarak; çocuğuna 'sıradan insanlar gibi davranma oyunu oynattığı' söylenmişti.

KENDALL İLE DERTLEŞTİ

Kylie Jenner, tüm bunların ardından 'The Kardashians'ın yeni fragmanında, oğlunu kucağına aldıktan sonra doğum sonrası depresyonla (Postpartum Depresyon) mücadele ettiğini ima etti.

Fragmanda; reality şov yıldızının, kız kardeşi Kendall Jenner ile konuştuğu ve 'mutlu olması gerektiğini' bildiğini, ama yine de öyle hissetmediğini açıkladığı duyuldu. 25 yaşındaki Kylie, şu ifadeleri kullandı:

Yeni bir bebeğim oldu, ama üç hafta boyunca hiç durmadan ağladım.

BEBEĞİNİN YENİ İSMİNİ AÇIKLAMADI

Şubat ayında Travis Scott ile olan birlikteliğinden ikinci bebeğini dünyaya getiren ünlü isim, oğlunun adını Wolf koyduklarını açıklamış; ancak daha sonra bu isimden vazgeçmişti. Ancak Kylie ve Travis, bebeklerinin yeni ismini henüz açıklamadı.

DAHA ÖNCE DE DOĞUM SONRASI YAŞADIKLARINDAN BAHSETTİ

Jenner, yaşadığı sorunlardan ise ilk kez geçtiğimiz aylarda bir Instagram paylaşımında bahsetmişti:

Doğum sonrası zor zamanlar yaşayan anneler... Benim için de kolay olmadı. Bu sefer, kızım Stormi ile olduğundan daha zordu. Kendime sürekli bütün bir insan; güzel ve sağlıklı bir çocuk yaptığımı hatırlatıyorum. Kendimize baskı yapmayı bırakmalıyız.

Kyline Jenner, Mayıs ayında ise doğum sonrası hormonlarının 'düzelmeye başladığını' söylemiş ve; "Yeniden kendim gibi hissediyorum" demişti.

Editör: TUNAHAN ERTAN