Medinail Tırnak Sprey
Medinail Tırnak Sprey

MEDİNAİL Tırnak Spreyi el, ayak ve tırnaklarınıza bakım yaparak daha güçlü tırnaklara sahip olmanıza yardımcı olur. Daha önceki yazılarımızda çeşitli ilaçlardan bahsetmiştik. Bu yazımızda sizlere Medinail Tırnak Sprey Nedir, Yorumları, Fiyatı gibi bilgilerden bahsedeceğiz.

MEDİNAİL Tırnak Spreyi Özellikleri

Hızlı ve pratik şekilde kısa zamanda tedavi eder bakım yapar bakterilere karşı korur tırnaklarınızı güçlendirir. Etkili formülü sayesinde kısa sürede gözle görülür değişimler oluşur.

İçerik

Etken MaddeEtki Mekanizması
TerpineolTerpineol, dört izomerik monoterpenoidden herhangi biridir. Terpenoidler, bir fonksiyonel grubun, bu durumda bir alkolün eklenmesiyle modifiye edilen terpendir. Terpineoller, kakule, cajuput yağı, çam yağı ve küçük tahıl yağı gibi çeşitli kaynaklardan izole edilmiştir. Özellikle ayak veütırnakümantarlarında etkili kullanımları vardır.
Potasyum AlumPotasyum şap, potasyum şap veya potasyum alüminyum sülfat kimyasal bir bileşiktir: KAl(SO₄)₂ kimyasal formülüne sahip potasyum ve alüminyumun çift sülfatı. Genellikle dodekahidrat, KAl(SO₄)₂·12H₂O olarak karşılaşılır.
Pirokton olaminBazen mantar enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılan bir bileşiktir. Pirokton olamin, hidroksamik asit türevi piroktonun etanolamin tuzudur. Genellikle kepek önleyici şampuanlarda yaygın olarak kullanılan bileşik çinko pirition yerine bir ikame olarak kullanılır.

MEDİNAİL Tırnak Spreyi Kullanımı

Ürün günde bir defa mantar olan bölgeye sprey halinde kullanılır. Düzenli kullanımda 10 ile 30 gün arasında değişim görülmektedir. Yüksek etki için her gün çoraplarınızı değiştiriniz. Oje kullanmayınız.

Medinail Tırnak Sprey Yorumları

Henüz bu ürün şikayetvar.com sitesine yansımamış şikayet geldikçe buradan sizlere şikayetleri ileteceğiz.

Editör: TUNAHAN ERTAN