Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kaçış sendromu nedeniyle uzun bir süredir hastanede tedavi gördüğü ve geçtiğimiz günlerde vasiyetini hazırlattığı ortaya çıktı. Erbil'in daha önce de vasiyet hazırlattığı iddia edilmişti. Ancak Erbil'in kızı Yasmin Erbil, çıkan haberlerin gerçek dışı olduğunu söylemişti.

235 gün sonra taburcu oldu

18 Kasım 2018 tarihinde evinde düşerek kaburgalarını kıran Erbil, aylarca yoğun bakımda kalmıştı. 235 gün sonra taburcu olan şovmen, geçtiğimiz salı günü tekrar yoğun bakıma alınmıştı. Erbil'in ablası Yeşim Erbil, kardeşinin sağlık durumuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, takibin devam ettiğini ve kronik hastalıklarla baş etmenin zor olduğunu söylemişti.

Vücudu çok yıprandı

Erbil'in kaçış sendromu hastalığı nedeniyle vücudunun çok yıprandığı ve son olayın da ağır bir kaçış sendromu ile ilgili olduğu belirtildi. Erbil'in organları daha fazla etkileniyor ve hassas bir tedavi gerektiği için yoğun bakımda olduğu ifade edildi.

Yaşamın hep mutlu, sağlıklı, moralli, enerjik ve refahtan ibaret olmadığına dikkat çeken Yeşim Erbil, tüm hastalar için Allah'ın en hayırlısını versin dileğinde bulundu.

En son para

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz aylarda iki beyin damarının tıkanması sebebiyle yeniden hastaneye kaldırılmıştı. Ancak taburcu olduktan sonra geçtiğimiz hafta ilk kez konuşarak bir buçuk senedir hastanede yattığını ve geçen sene de hastanede olduğunu belirtti. Erbil ayrıca, torunu doğduğu için ailesiyle birlikte yılbaşını kutladığını ve 2020'den önce sağlık, sonra neşe, mutluluk ve en son para dilediğini ifade etti.

Editör: TUNAHAN ERTAN