Herkesin merakla beklediği recep ivedik 7 artık disney ekranlarında siz değerli izleyicileriyle buluşuyor. Recep İvedik 7 hangi platformda olacak, sinemalara ne zaman gelecek gibi sorular ile meşgulseniz buradan izlemeyi deneyebilirsiniz. Recep İvedik serisinin 7. filmi bugün Disney Plus'ta yayınlandı. Recep İvedik 7'yi izlemek isteyenler Recep İvedik 7 izle! Recep İvedik 7 full izle! Recep İvedik 7 tek parça full HD izle! araştırması yapmakta. İşte, Recep İvedik 7 Disney Plus HD izle!

https://www.youtube.com/watch?v=k-k3tLBBdkk

Not: Filmi sinemalardan ya da yayıncı kuruluştan izleyin. Korsan yayın izlemek suçtur.

RECEP İVEDİK 7 OYUNCU KADROSU

  • Şahan Gökbakar - Recep İvedik
  • Öznur Serçeler - Avukat Büşra Altın
  • Nurullah Çelebi - Nurullah Sağlam
  • İrfan Kangı - Erdem Çökelek
  • Eray Türk - Öğretmen Kemal
  • Murat Ergür - Muhtar Asım
  • Murat Dalkılıç

Recep İvedik 7 filmi geçtiğimiz aylarda Şahan Gökbakar tarafından duyurulmuştu. İzleyenleri oldukça meraklandıran filmin yayın tarihi ise belli oldu. Senarist koltuğunda ünlü komedyen Şahan Gökbakar otururken yönetmen koltuğunda ise kardeşi Togan Gökbakar oturmaktadır.

Şahan Gökbakar’ın hem yazıp hem oynadığı Recep İvedik 7 filmi 9 Aralık 2022 tarihinde izleyicileriyle Disney Plus platformunda buluşmak için gün saymaya başladı. Oldukça komik bir senaryosu bulunan bu filmin oyuncu kadrosunda ise birbirinden başarılı isimler yer almaktadır.

RECEP İVEDİK 7 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Recep İvedik 7'nin vizyon tarihi 9 Aralık 2022 olarak belirlendi ancak film, beyaz perdede gösterilmeyecek. Bunun yerine Disney Plus'ta yayınlanacak. Şehir hayatından ve maddi koşullardan uzaklaşmak isteyen Recep, yakın arkadaşı Nurullah ile babaannesinden miras kalan köy evine gitmeye karar verir. Bu sırada köye ve civar ormanlara zarar verecek bir projenin olduğunu öğrenir. Recep, köylüler ile iş birliği yaparak bu projeye karşı gelmeyi amaçlar.

Editör: TUNAHAN ERTAN