Savurdu reis öldü mü? Savurdu reis bu sefer savurmadı savruldu geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti...

https://www.youtube.com/watch?v=aI51CFaEQa0

Savurdu Yarani Savurdu Reis
Savurdu Yarani Savurdu Reis öldü mü savurdu reis öldü

Savurdu reis öldü mü? Hayatını mı kaybetti - Savurdu Yarrani Reis Kimdir?

Popüler hale gelen videoda da erkekliğe giriş partisi adı altında 13 yaşına basan bir çocuk bulunuyor.ü

Savurdu Yarani Reis Kimdir?

Savurdu yarani ne demeküdiye merak ediliyor ancak burada Zuhair al atwani ve Yasajorni yatuani dediği biliniyor. Reis adıyla da bilinen bu kişinin geçtiğimiz zamanlarda öldüğü haberleri gelmişti ancak bu kişinin kendisinin değil kardeşinin öldüğü söyleniyor. Kişinin asıl adının da Zuhair Ahmed Aleutwani şeklinde olduğu söyleniyor. Savurdu reis öldü mü?

"Savurdu Yarani"

Youtube ve çeşiti sosyal mdya sitelerinden büyük yankı uyandırdı. Çeşitli büyük kitleye sahip haber kanalları "Savurdu yarrani" diğer deyişle "Savurdu reis" isimli gencin bir trafik kazasında hayatını kaybettiği belirlendi. Cenazeyle ilgili çeşitli platformlardan videolar paylaşıldı... Savurdu reis öldü mü?

"rahmetli iyi savuruyodu beyler beyler inanmayan reisler için دللول دللول يا خويه دللول المرحوم الشاب جراح كريم الكناني التصوير والمونتاج احمد الربيعي و حسين الربيعي للحجز والاستفسار -savurdu yarani öldümü? +mlsf"

Reisin ölüm sebebi belli oldu

Acil serviste tedaviye alınan Kaya, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Kaya’nın cenazesi otopsi için morga kaldırılırken,üotomobilüsürücüsü ise ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Kazayla ilgili soruşturma sürüyor. Ölüm sebebi trafik kazasi.

Haber kaynağı:

أخبار الوكالة

Savurdu Reis'in çeşitli sözlüklerdeki postları

"youtube öneriler sayesinde tanıdığım varlığından haberdar olduğum kişidir. yalnız anlamadığım nokta şu: bu çocuğa neden herkes aşırı hürmet gösteriyor? küçük bir yörenin prensi falan mı acaba?"

tam bir şaheser.

sözlerini de yazayım da tam olsun

-sözlüge kim oldunu bakmak icin geldim. sacma sapan espiriden baska bir sey yok.
biri bari tanim yapar.

-kim olduğunu çözemediğim ama hakkında öldüğü haberleri duyduğum ve bu adamı tanımadığım için cahil hissetmeye başladım kendimi. kim lan bu herkes bunu konuşuyor.

-anladığım kadarıyla gerdek hazırlığındaki tosuncuk bir damada yazılmış şarkı.

-tesadüfen youtube'ta denk geldiğim ıraklı bir arkadaşın inanılmaz komik düğün videosunda çalan şarkı.

Editör: TUNAHAN ERTAN