Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı ile 6. bölümde Eda’nın Serkan hakkında bir sırrı daha öğreneceğini gösterdi. Her yıl aynı tarihte ortadan kaybolan Serkan’ın ne yaptığını araştıran Eda duygusal dakikalar yaşayacak. İşte Sen Çal Kapımı 6. bölüm fragmanı ve yeni bölümde meydana gelecek olaylar…

Sen Çal Kapımı fragmanı bu hafta Serkan ve Eda arasında bir sırrın daha ortadan kalkacağını gösterdi. Eda’nın Serkan’ın çevresinden öğrendikleri kendisini oldukça şaşırtacak.

SEN ÇAL KAPIMI 6. BÖLÜM ÖZETİ

Serkan, Eda’yı paparazzilerden kurtarır. Hem de alacağı ödülü, Selin’le konuşmasını ve aylardır üzerinde çalıştığı sözleşmeyi umursamadan.

Eda, ilişkilerinin bambaşka bir boyut kazandığını düşünüyor artık. Ama gerçekten öyle mi? Ertesi gün Serkan Bolat ortadan yok oluyor, kimse nerede olduğunu bilmiyor. Selin hariç! Eda çıldırıyor bunu öğrenince. Selin ise aşırı mutlu.

Eda, Serkan’ın yokluğunda, önemli bir müşteriye imkansız bir işi bir günde bitireceğine söz vermiş bulunur. Serkan ortaya çıkınca ofiste kavga gürültü giderek büyür. Ekip Eda ve Serkan tarafında ikiye bölünür. Eda bir taraftan Serkan’ın nereye kaybolduğunu öğrenmeye çalışırken bir taraftan da müşterinin işini yetiştirmeye çalışır. Serkan ile Eda arasındaki gerginlik birlikte sabahladıkları bir gecede son bulacaktır.

Editör: TUNAHAN ERTAN