AFAD, saat 15.44'te Antalya'nın Gazipaşa ilçesi açıklarında 5,2 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. Kandilli Rasathanesi ise sarsıntının büyüklüğünü 5,4 olarak duyurdu. Deprem Mersin ve Konya'dan da hissedildi. AKDENİZ' DE DEPREM !

SON DAKİKA: Akdeniz'de 5,2 büyüklüğünde deprem
Antalya deprem , akdeniz bölgesi deprem,son dakika deprem, deprem

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 15.44'te Gazipaşa ilçesi açıklarında 5,2 büyüklüğünde sarsıntı kaydedildi.

Depremin 77,58 kilometre derinlikte meydana geldiği belirlendi. Deprem sırasında bazı vatandaşlar dışarıya çıktı

İlk bilgilere göre depremde can veya mal kaybı yaşanmadı.

GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANI: OLUMSUZ BİR ŞEY DUYMADIK

CNN TÜRK canlı yayınına katılan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, şuan için ilçede olumsuz bir durum olmadığını ve herhangi bir hasar bilgisinin gelmediğini söyledi. Antalya deprem , akdeniz bölgesi deprem,son dakika deprem, deprem

SON DAKİKA: AKDENİZ' DE DEPREM ! AFAD ANTALYA DEPREMİ'NİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ AÇIKLADI

Gelen son dakika haberine göre Antalya deprem ile sallandı. AFAD son depremler listesi verilerine göre deprem 5.2 büyüklüğünde gerçekleşirken, depremin derinliği 38,5 kilometre olarak açıklandı.

AKDENİZ' DE DEPREM ! ANTALYA VALİSİNDEN AÇIKLAMA

Antalya Valisi Ersin Yazıcı şu ana kadar olumsuz bir bildirim olmadığını söyledi. Emniyet, Jandarma ve AFAD'A bildirilen herhangi bir can kaybı ya da hasarın olmadığını açıkladı.

Antalya deprem , akdeniz bölgesi deprem,son dakika deprem, deprem

Editör: TUNAHAN ERTAN