Tiktok sms onay alma işlemleri yaparken çoğu kez gerçek numaranızı kullanmak istemeyebilirsiniz. Günümüzde kullanılan birçok sosyal medya platformu veya internet sitesi kullanıcı profili oluştururken, müşterilerinden doğrulama kodu ister. Bunun için sisteme bir cep telefonu numarasının girilmesi şarttır.

Tiktok platformu, son birkaç yıldır oldukça fazla kullanılan uygulamalardan biri olmuştur. Her platformda olduğu gibi burada da profil açmak istediğinizde, bir telefon numarasına gelen doğrulama kodunu girmeniz gerekiyor.ü Bu şekilde TikTok numara onaylama işleminizi tamamlar ve hesabınızı aktif bir biçimde kullanıma açarsınız.

Sanal numara hizmetleri burada da devreye girer ve gerçek telefon numarası girilmeden bir tiktok hesabı açılabilir. Numaranızı bazı platformlarla paylaşmak istememeniz en doğal hakkınızdır. Bunun için güvenilir ve kaliteli bir biçimde sunulan TikTok sms onay alma hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Tiktok Sms Onay Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Birden fazla hesap açmak istediğinizde birçok sosyal medya uygulamasının buna izin vermediğini görebilirsiniz. Bu durumda ikinci bir hesaba ihtiyacınız olduğunda size kolaylık sağlayan TikTok sms onay alma hizmetlerini siz de kullanabilirsiniz. Öncelikle kendinize güvenilir bir biçimde bu hizmeti sunan bir web sitesi bulunuz. Daha sonra Tiktok SMS doğrulama işlemleri için:

  • Sitede bir kullanıcı profili açınız ve bir miktar para yüklemesi yapınız. Ardından SMS onay hizmeti almak istediğiniz Tiktok uygulamasını onlarca uygulama arasından seçiniz.
  • Numara alma sekmesine tıkladıktan sonra, bu numarayı kopyalayınız. Tiktok kurulum aşamasında sizden bir cep telefonu numarası istenecektir. Bu numaranın yerine kopyalamış olduğunuz yeni numarayı yapıştırınız.
  • İstenilen TikTok sms onayı kodunu site panelinden kopyalayıp, Tiktok kurulum aşamalarındaki yere yapıştırınız.

Bu aşamadan sonra artık Tiktok hesabınız aktiftir. İçerik üretmeye başlayabilirsiniz. Bu hesabı kapatmak istediğinizde ise sorunsuz bir biçimde sonlandırabilirsiniz.

Tiktok Numara Onaylama Hizmeti Güvenilir Midir?

Bu hizmeti almak istediğiniz kanal ne kadar güvenilirse, o kadar sorun yaşamayacağınız bir süreç olur. İnternet dünyasında dolandırıcılık amaçlı açılan birçok site olduğunu unutmadan, kaliteli ve güvenilir bir şekilde tiktok fake numara alabileceğiniz siteleri tercih ediniz.

BU sitelerin temel mantığı size ihtiyaç duyduğunuz her türlü mobil uygulama ve internet sitesi için sanal numara sağlamaktır. Edindiğiniz bu numaralara gelecek olan SMS kodunu, kolayca öğrenir ve girilmesi gereken yere girebilirsiniz. ü

Hizmet alırken, beklediğiniz SMS onayının, almış olduğunuz numaraya tanımlanmaması halinde iptal etme butonunu da kullanabilirsiniz. Böylelikle hesabınızdan para çekilmez. Bu TikTok sms onay alma işlemleri için talep edilen ücretler de oldukça uygun fiyatlıdır. İhtiyaç durumunda başvurabilirsiniz.

Tiktok Sms Onay Alma İşlemine Kimler İhtiyaç Duyar?

Telefon numaralarınızın şahsi ve özel olması onları çeşitli platformlarda paylaşmak istememenizin ilk sebeplerinden biridir. Ya da çeşitli sebeplerle birden fazla Tiktok hesabına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda da TikTok sms onay alma hizmeti sunan sitelerden yardım alabilirsiniz.

Telefon numaralarınızı paylaşmak istememenizin bir diğer sebebi de sürekli gelen bildirimlerdir. Oldukça rahatsızlık veren bu bilgi mesajlarından TikTok numara onaylama hizmeti aldığınızda kurtulmuş olursunuz. Sanal SMS onaylama hizmetleri tek kullanımlık olup, hesabınızı kapatmak istediğiniz de tamamen yok olur.

Sosyal medya da var olmak için artık telefon numaranızı paylaşmanız gerekmiyor. İhtiyaç duyduğunuz her an sanal numara hizmetini alabilir ve uzun süre kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlara sunulan sms onay sitesi hizmetleri, güvenilir sitelerden alındığı sürece oldukça gerekli ve kullanışlıdır.

Sanal numaralar ile her türlü platforma dilediğiniz kadar kaydolabilir ve istediğiniz sayıda profil oluşturabilirsiniz.

Editör: TUNAHAN ERTAN