TV dünyasının tanınmış oyuncusu Frankie Jules Hough, 38 yaşında, hamile olduğu dönemde karıştığı bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Hough, bebeğiyle birlikte geçirdiği bu feci kaza sonrasında mücadelesini kaybetti. Haber, hayranlarını ve endüstriyi yasa boğdu. Oyunculuğu ve yeteneğiyle tanınan Frankie Jules Hough, sahip olduğu potansiyeli ve parlak kariyerinin geleceğini gösterme fırsatını maalesef yaşayamadı.

Başkasının kurbanı oldu

'Hollyoaks' dizisiyle tanınan 38 yaşındaki Frankie Jules Hough, 14 Mayıs'ta iki oğlu ve yeğeniyle birlikte seyahat ederken aşırı hız yapan bir sürücünün kurbanı oldu.

14 Mayıs'ta meydana gelen kazada Hough'un yanında 9 yaşındaki büyük oğlu Tommy, 2 yaşındaki küçük oğlu Rocky ve yeğeni Tobias bulunuyordu. Kazanın ardından Frankie Jules Hough, çocukları ve yeğeniyle birlikte hava yoluyla hastaneye kaldırıldı.

Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı

Hough'un oğlu Tommy ve yeğeni Tobias, aldıkları yaralar nedeniyle uyutuldu. Üçüncü çocuğuna hamile olan Frankie Julia Hough ise tedavi altına alındı. Ailesi ve yakınları, genç oyuncunun tedavisi için GoFund Me adlı internet sitesinde bir yardım kampanyası başlattı. Ancak tüm çabalara rağmen Hough, hayata veda etmek zorunda kaldı.

Haberlere göre, Frankie Hough'un en yakın arkadaşı Debbie Wright, genç oyuncunun kaza sırasında 18 haftalık hamile olduğunu belirtti.

Editör: TUNAHAN ERTAN