Filenin Sultanları'nın Amerika kampı aday kadrosu kısa bir süre önce açıklandı. Amerika'da çalışmalarına devam eden A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın aday kadrosuna davet edilmeyen Tuğba Şenoğlu'nun eşi olay bir paylaşıma imza attı. Tuğba Şenoğlu'nun eşi Burhan İvegin, Giovanni Guidetti'nin kararına ağır bir göndermeyle isyan etti. FEDERASYON DUYURDU

Filenin Sultanları'nın Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleşecek olan kamp kadrosu Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından duyuruldu. Artan performansıyla dikkatleri üzerine çeken ve bu sezon VakıfBank'tan Japonya'ya transfer olan Tuğba Şenoğlu kamp kadrosunda yer almadı.

GUİDETTİ'Yİ HEDEF ALDI

A Milli Kadın Voleybol Takımı baş antrenörü Giovanni Guidetti'nin bu kararı sosyal medyada bazı voleybolseverler tarafından eleştirilirken Şenoğlu'nun çağrılmamasına Burhan İvegin'den de tepki geldi. Tuğba Şenoğlu'nun eşi Instagram hikayesinde yaptığı paylaşımda, Guidetti'yi hedef aldı.

"ALZHEİMER HASTALIĞI NASIL BAŞLAR" Tuğba Şenoğlu ile Guidetti'nin fotoğrafının üzerine, "Gerçek hayattan kısa film" yazan İvegin ardından "Alzheimer hastalığı nasıl başlar" başlığı altında Alzheimer'ın tanımını paylaştı. İvegin, "Oraya gitmeyi başaramadık, bu beni daha da hırslandırdı" sözleriyle Tuğba Şenoğlu'nun dikkat çeken performans anlarını paylaştı.

FİLENİN SULTANLARI'NIN KAMP KADROSU

Öte yandan Filenin Sultanları'nın Amerika kampı kadrosunda şu isimler yer aldı: Simge Aköz, Cansu Özbay, Ayça Aykaç, Meryem Boz, Hande Baladın, Meliha İsmailoğlu, Eda Erdem Dündar, Zehra Güneş, Beyza Arıcı, İlkin Aydın, Elif Şahin, Ebrar Karakurt, Ayçin Akyol, Saliha Şahin, Derya Cebecioğlu, Aylin Acar.

Editör: TUNAHAN ERTAN