THY Opet'te taşeron firma aracılığıyla güvenlik görevlisi olarak çalışan Fırat İsmail Yeleri, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e ve Türk kadınlarına ağır hakaretlerde bulunmuştur. Bu kişi, iş dışında kadınlarımıza yönelik çirkin ithamlarda bulunarak, "sapık fahişe sizlerin kafasını keseceğiz" gibi tehditkar ifadeler kullanmış ve Atatürk'e yönelik ağır küfürler savurmuştur.

Fırat İsmail Yeleri Neden Vatan Haini?

Fırat İsmail Yeleri'nin yazılarını okuduğunuzda, neden kendisine "vatan haini" dendiğini daha iyi anlayacaksınız. Atatürk ve onun kurduğu Türkiye Cumhuriyeti sayesinde şu an bulunduğu konumda çalışabilen bu şahıs, ne yazık ki bu gerçeğin farkında olmadan hakaret etmektedir. Kendisinin bu tür ifadeler kullanması, toplumumuzda büyük bir tepki ve infial yaratmıştır.

Emniyet Görevlisi, tartıştığı arkadaşını silahla vurdu Emniyet Görevlisi, tartıştığı arkadaşını silahla vurdu

Halkın Tepkisi ne oldu?

Bu tür sapkın zihniyetli insanlar, toplumumuzun huzurunu ve birliğini bozmaktadır. Atatürk ve Türk kadınlarına yönelik hakaretler, milletimizin değerlerine yapılan büyük bir saygısızlıktır. Bu nedenle, Fırat İsmail Yeleri'nin çalıştığı kurumun ve yetkililerin bu konuda gerekli adımları atarak, gereken cezai işlemleri uygulamaları beklenmektedir.

Fırat Ismail Yeleri

Kaynak: https://twitter.com/postmodeern/status/1804192277885018353/photo/1