Zula Hile 2021 Aimbot Wallhack Hack Hilesi 2021 Güncel
Zula Hile 2021 Aimbot Wallhack Hack Hilesi 2021 Güncel

Zula Hile 2021ükonumuza hoşgeldiniz. Sizlere güncel aimbot olanüzula hilesiüsunuyoruz. Videolu anlatım aşağıda indirme linki de aşağıdadır.

Ücretsiz kullanabilirsiniz. Zula, ilk olarak 2016 senesinde çıkan bir oyundur. Çıkmasıyla birlikte, kısa sürede çok fazla bir oyuncu kitlesi kazanması bu oyunu Türkiye’nin en çok oynanan oyunlarından biri haline getirmiştir. Kullanıcılar, çeşitli oyun modları sayesinde sıkılmadan keyifli bir oyun deneyimi yaşayabiliyor ve oyunda vakit geçirebiliyorlar.

zula wallhack Zula, “zulaoyun.com” isimli internet sitesinden fiyatsız indirilip kayıt olunduktan sonra dolaysız oynanabilmektedir. Oyunun üretimine 2013 senesinde başlanılmıştır. Vatanperver asker ve istihbaratçılardan oluşan Zula ve paralı askerlerden oluşan Gladyo isminde 2 düşman yaradılışın yer aldığı oyunda değişik hikâyelere sahip toplam 22 ayrı şahsiyet bulunuyor. Zula’da oldukça geniş bir cephane alternatifinin içerisine Mehmetçik ve Kırıkkale gibi yerli silahlar da bulunmaktadır. zula aim hack

Oyunda bir çok seviye için bir çok farklı sunucu, insanların zevklerine ve tercihlerine göre de farklı farklı oyun modları mevcuttur. Bu sayede oyuncular, kullanıcılar istedikleri tercihe göre istedikleri oyun modunda kendi seviyesinde insanlarla yarışabiliyorlar ve güzel bir oyun zevli sürüyorlar. Zula hile indir

zula aim hack

Zula hile indir Tamamıyla Türk yapımıüMMOFPSüoyunu olan “Zula”, gelişmiş grafikleriyle ve oynanış deneyimiyle son zamanların en çok tercih edilen çok oyunculu savaş oyunlarından birisi. Etkinlikleriyle ve turnuvalarıyla da oyunculara sosyalleşme imkanı sunan Zula,üLokum Gamesütarafından geliştirilmiş bir oyun. Oyun, temel olarak Counter-Strike ile hayatımıza giren savaş oyunlarının temel mantığına sahiptir. Oyunüonlineüçalıştığı için oyunu oynamak için mutlaka kendinize bir karakter oluşturmanız gerekir. Karakteriniz ile oynadıkça rütbeniz gelişir ve çeşitli görevleri tamamlayınca kasalar veya para ödülleri kazanırsınız. Kazandığınız paralarla yeni silahlar, yeni kasalar, yeni aksesuarlar alabilirsiniz.

Editör: TUNAHAN ERTAN